Vítejte na stránkách společnosti Bydlení Hrádek nad Nisou, s.r.o. Dovolte nám představit nabídku bytů v projektu Nové byty Hrádek nad Nisou.
O PROJEKTU DESIGNE A DEKORACE O SPOLEČNOSTI FOTOGALERIE NABÍDKA BYTŮ PARKOVÁNÍ KOMERČNÍ PROSTORY VÝSTAVBA DOMŮ NA KLÍČ KONTAKTY

 

Více informací k nominaci

Standarní vybavení

Jak může vypadat Váš byt

Dostupnost Hrádku nad Nisou

Byty s předzahrádkou

Jak probíhá proces koupě bytové jednotky?

Tipy, rady, návody

Financování bydlení

Město Hrádek nad Nisou

 

 

O projektu Nové byty Hrádek nad Nisou

plníme požadavky a přání dnešní doby

 

Developerský projekt "Nové Byty Hrádek nad Nisou" je novinkou na trhu realit v lokalitě Hrádku nad Nisou. Projekt se nachází v krajině České části Trojzemí. Město Hrádek nad Nisou osloví občany sportovně založené, ale i hledající odpočinek třeba u vody nebo v lese. Město leží na úpatí Lužických a Žitavských hor. Hory i jejich okolí jsou protkány sítí stezek pro pěší i cest vhodných pro cyklisty. Ty nás zavedou k tajemných skalním věžím uprostřed lesů, na místa dalekých rozhledů, k hradům a zříceninám a dalších míst spjatým s historií. Také k vodním nádržím, skýtajícím v létě osvěžení při koupání.

 


 
 

O projektu

Projekt "Nové Byty Hrádek nad Nisou" představuje nové moderní bydlení v těsné blízkosti centra města, nedaleko cyklostezek, sportovního střediska a rekreačního areálu. Samotný komplex je obytným parkem, jež zajistí vlastníkům bytových jednotek veškeré služby související s plnohodnotným žitím. Samozřejmostí by měla být prodejna potravin s prodlouženou prodejní dobou. Dětské hřiště s dětským hradem, pískovištěm a prolézačkami, rezidenční relaxační zelenou zónou, zajištěné parkování pro rezidenty bytového komplexu a jejich návštěvy.

 
 
 
 
 
 

 

Rentabilní investice


Investujte své volné finanční prostředky do pořízení bytové jednotky v novostavbě do osobního vlastnictví. Naše developerská společnost Vám ráda pomůže ve spolupráci s partnerskou realitní kanceláří zprostředkovat a obstarat nájemníka do Vašeho bytu. Z našeho marketingového průzkumu vyplynulo, že v Hrádku je nejen nedostatek nových bytů, ale také nedostatečná nabídka příznivých cen pronájmů. Evidujeme v současné chvíli již i zájemce o pronájem v novém bytovém areálu.


 

 

Byty pro mladé vznikající páry


Naše developerská společnost chce podpořit mladé vznikající partnerské páry a novomanžely a pomoci jim realizovat představy a sny o společném bytě. Objevte kouzlo prvního vlastního společného bydlení! První společné bydlení je jako základní škola, kde se pár spolu učí bydlet, aby o dalším svém větším bytě měl již vyhraněnou a vlastní přehodnocenou představu. Neplaťte pronájem!

 

Hypotéku Vám zajistíme rychle, snadno a s bonusy


Developerský projekt Nové Byty Hrádek nad Nisou bude zařazen jako develop. projekt Hypoteční banky (skupina ČSOB) a proto Vám - našim klientům můžeme již dnes nabídnout ve spolupráci s Hypotéky Tvrzník odhad nemovitosti zdarma.

 

 
 
 

 

Financování, hýpoteka


Koupi bytu můžete hradit z vlastních prostředků, prostřednictvím hypotéky, stavebního spoření, jiného úvěru, či jejich kombinací a dle toho si spolu s naším finančním specialistou vybrat pro Vás nejvhodnější formu úhrady kupní ceny.

Pro Vaše co největší pohodlí Vám naše developerská společnost, jako smluvní partner většiny předních bankovních domů a stavebních spořitelen, nabídne služby spojené s vyřizováním Vašich hypotečních úvěrů. Pro kvalitní vybavení Vašeho nového bytu Vám nabídneme využití zvýhodněných služeb vybraných kuchyňských a koupelnových studií.

 


 

 

Typy bytů


Nabídka je rozmanitá od menších 1kk (od 28 m2), přes několik typů 2kk, až po možnost plošně nadstandardních bytových jednotek vytvořených na Vaše přání formou spojování jednotlivých bytů, u přízemních bytů je předzahrádka. V nabídce nového bydlení do osobního vlastnictví budou bytové jednotky 1kk, 2kk, byty s vlastními předzahrádkami, atypické mezonetové bytové jednotky a developer je připraven nabídnout také tzv. rodinné byty, možnost propojení několika bytových jednotek v celek. Každá bytová jednotka bude mít balkon, lodžii, či terásku nebo předzahrádku. Zájemci o atraktivní bydlení budou mít možnost řešit své zvláštní požadavky na použité interiérové materiály se specialistou na klientské změny. Podoba samotného objektu bude respektovat kolorit a ráz krajiny.

  

Komerční prostory


V přízemí objektu se budou nacházet komerční prostory pro občanskou vybavenost, pro využití na provozovny pro služby jako např. ordinace lékařů, specialistů, kontaktní místa veřejně prospěšných institucí atd. Pro zájemce o realizace podnikatelských myšlenek budou připraveny komerční nebytové prostory, které bude možno upravit dle konkrétního požadavku zájemce o provozování komerční či veřejnosti prospěšné aktivity.

 

Nabídka je rozmanitá od menších 1kk (od 28 m2), přes několik typů 2kk, až po možnost plošně nadstandardních bytových jednotek vytvořených na Vaše přání formou spojování jednotlivých bytů, u přízemních bytů je předzahrádka.

 

Pro zájemce o realizace podnikatelských myšlenek budou připraveny komerční nebytové prostory, které bude možno upravit dle konkrétního požadavku zájemce o provozování komerční či veřejnosti prospěšné aktivity.
 Parneři projektu
   
 
   

O projektu    |    Designe a dekorace    |    O společnosti    |    Hrádek nad Nisou    |    Akce    |    Kontakty    |   
Webdesign & Development by Bitrixoid