Vítejte na stránkách společnosti Bydlení Hrádek nad Nisou, s.r.o. Dovolte nám představit nabídku bytů v projektu Nové byty Hrádek nad Nisou.
O PROJEKTU DESIGNE A DEKORACE O SPOLEČNOSTI FOTOGALERIE NABÍDKA BYTŮ PARKOVÁNÍ KOMERČNÍ PROSTORY VÝSTAVBA DOMŮ NA KLÍČ KONTAKTY

 

Více informací k nominaci

Standarní vybavení

Jak může vypadat Váš byt

Dostupnost Hrádku nad Nisou

Byty s předzahrádkou

Jak probíhá proces koupě bytové jednotky?

Tipy, rady, návody

Financování bydlení

Město Hrádek nad Nisou

 

 

Byty s předzahrádkou

rádi posedíte na terázce, nebo si zasázíte kvetoucí květiny?

 

Naši zaměstnanci Vám představí naši rozmanitou nabídku bytů s předzahrádkami. Není nad to, vyjít si z bytu na předzahrádku a posedět na čerstvém vzduchu při vůni kvetoucích růži. Kuřáci ocení, že si budou moci pokouřit venku na vlastní zahrádce.

 


Níže Vám přinášíme ukázkovou kartu bytu s předzahrádkou. Předzahrádka může být oplocena klasickým pletivovým plotem, či je možné udělat plot z keřů či tují. Vznikne Vám útulné zátiší kde si můžete odpočinou u teplého šálku čaje či kávy. Zavolejte nám na číslo 608 150 110 pro bližší informace o bytech s předzahrádkami.

 

         

 

Přejděte na naši nábídku bytu zde.

 

Nabídka je rozmanitá od menších 1kk (od 28 m2), přes několik typů 2kk, až po možnost plošně nadstandardních bytových jednotek vytvořených na Vaše přání formou spojování jednotlivých bytů, u přízemních bytů je předzahrádka.

 

Pro zájemce o realizace podnikatelských myšlenek budou připraveny komerční nebytové prostory, které bude možno upravit dle konkrétního požadavku zájemce o provozování komerční či veřejnosti prospěšné aktivity.
 Parneři projektu
   
 
   

O projektu    |    Designe a dekorace    |    O společnosti    |    Hrádek nad Nisou    |    Akce    |    Kontakty    |   
Webdesign & Development by Bitrixoid