Vítejte na stránkách společnosti Bydlení Hrádek nad Nisou, s.r.o. Dovolte nám představit nabídku bytů v projektu Nové byty Hrádek nad Nisou.
O PROJEKTU DESIGNE A DEKORACE O SPOLEČNOSTI FOTOGALERIE NABÍDKA BYTŮ PARKOVÁNÍ KOMERČNÍ PROSTORY VÝSTAVBA DOMŮ NA KLÍČ KONTAKTY

 

Více informací k nominaci

Standarní vybavení

Jak může vypadat Váš byt

Dostupnost Hrádku nad Nisou

Byty s předzahrádkou

Jak probíhá proces koupě bytové jednotky?

Tipy, rady, návody

Financování bydlení

Město Hrádek nad Nisou

 

 

Dostupnost Hrádku nad Nisou

cestujete rádi vlakem? do Liberce to máte pouze 17min

 

Vlak z Liberce do Hrádku za 17 minut je absolutně super a bezkonkurenční za cenu 34,- Kč (na předplatné 26 Kč)

 


 

Hrádek nad Nisou (německy Grottau) je město v severních Čechách, v okrese Liberec, v Libereckém kraji. Leží v Žitavské pánvi na okraji Lužických hor, asi 20 km severozápadně od Liberce a 6 km jihovýchodně od Žitavy blízko česko–německo–polského trojmezí. Protéká jím Lužická Nisa. Nedaleko města je zatopený lignitový důl Kristýna, který dnes slouží jako rekreační areál.

 

Na silnici 35 z Liberce leží hraniční přechod do polského Porajówa a saské Žitavy. S Libercem a Žitavou má město také spojení železniční. Třetí hraniční přechod – turistický – je s německou obcí Hartau. Město je členem Mikroregionu Hrádecko-Chrastavsko a udržuje těsné kulturní vztahy s německým městem Žitava a polským městem Bogatynia.

 

Hrádek nad Nisou má přibližně 7300 obyvatel. Jsou v něm 3 mateřské a 3 základní školy.

 

Historické jádro města je od roku 2003 městskou památkovou zónou.

 

Text z Wikipedie

 

Nabídka je rozmanitá od menších 1kk (od 28 m2), přes několik typů 2kk, až po možnost plošně nadstandardních bytových jednotek vytvořených na Vaše přání formou spojování jednotlivých bytů, u přízemních bytů je předzahrádka.

 

Pro zájemce o realizace podnikatelských myšlenek budou připraveny komerční nebytové prostory, které bude možno upravit dle konkrétního požadavku zájemce o provozování komerční či veřejnosti prospěšné aktivity.
 Parneři projektu
   
 
   

O projektu    |    Designe a dekorace    |    O společnosti    |    Hrádek nad Nisou    |    Akce    |    Kontakty    |   
Webdesign & Development by Bitrixoid