Vítejte na stránkách společnosti Bydlení Hrádek nad Nisou, s.r.o. Dovolte nám představit nabídku bytů v projektu Nové byty Hrádek nad Nisou.
O PROJEKTU DESIGNE A DEKORACE O SPOLEČNOSTI FOTOGALERIE NABÍDKA BYTŮ PARKOVÁNÍ KOMERČNÍ PROSTORY VÝSTAVBA DOMŮ NA KLÍČ KONTAKTY

 

Více informací k nominaci

Standarní vybavení

Jak může vypadat Váš byt

Dostupnost Hrádku nad Nisou

Byty s předzahrádkou

Jak probíhá proces koupě bytové jednotky?

Tipy, rady, návody

Financování bydlení

Město Hrádek nad Nisou

 

 

Jak může vypadat Váš byt

menší byt útulně zařízený podle Vašich představ

 

Přinášíme Vám fotečky, jak může vypadat Váš budoucí byt. Všechno je věc vkusu. Spolupracujeme s bytovými architekty, kteří Vám pomohou realizovat Váš vysněný interiér. Pomůžeme Vám vybrat Vaši koupelnu, Váš nový obývací pokoj, či návrh Vaši předzahrádky, pokud si u nás vyberete byt s předzahrádkou. Designu interiéru se meze nekladou. Věřte nám, umíme naslouchat Vašim přáním na Váš nový domov.

 


Spolupracuje s významnými dodavateli nábytku na trhu. Máme řešení jak pro zájemce o značkové vybavení renomovaných firem, ale i na firmy kde získáte rozumnou kvalitu za dobré peníze. Zavolejte nám pro další informace o formách s kterými spolupracujeme na interiérech.

 


Fotografie k textu
        

 

Nabídka je rozmanitá od menších 1kk (od 28 m2), přes několik typů 2kk, až po možnost plošně nadstandardních bytových jednotek vytvořených na Vaše přání formou spojování jednotlivých bytů, u přízemních bytů je předzahrádka.

 

Pro zájemce o realizace podnikatelských myšlenek budou připraveny komerční nebytové prostory, které bude možno upravit dle konkrétního požadavku zájemce o provozování komerční či veřejnosti prospěšné aktivity.
 Parneři projektu
   
 
   

O projektu    |    Designe a dekorace    |    O společnosti    |    Hrádek nad Nisou    |    Akce    |    Kontakty    |   
Webdesign & Development by Bitrixoid