Vítejte na stránkách společnosti Bydlení Hrádek nad Nisou, s.r.o. Dovolte nám představit nabídku bytů v projektu Nové byty Hrádek nad Nisou.
O PROJEKTU DESIGNE A DEKORACE O SPOLEČNOSTI FOTOGALERIE NABÍDKA BYTŮ PARKOVÁNÍ KOMERČNÍ PROSTORY VÝSTAVBA DOMŮ NA KLÍČ KONTAKTY

 

Více informací k nominaci

Standarní vybavení

Jak může vypadat Váš byt

Dostupnost Hrádku nad Nisou

Byty s předzahrádkou

Jak probíhá proces koupě bytové jednotky?

Tipy, rady, návody

Financování bydlení

Město Hrádek nad Nisou

 

 

Město Hrádek nad Nisou

atraktivní místo pro bydlení a relaxaci

 

Hrádek nad Nisou je to atraktivní místo pro bydlení. Se svou krásnou okolní přírodou nabízí možnost relaxace i sportovního vyžití. Město dále nabízí společenské a kulturní akce. Město je místem jak pro občany tak i pro investory, kteří v poslední době přináší do města hodně investic. Město je příjemným místem pro život, jehož kvalitu zvyšují rekreační a sportovní areál na břehu zatopeného lomu Kristýna s písčitými a travnatými plážemi. Občané zde najdou nejlepší podmínky pro koupání, surfování, cykloturistiku, plážový volejbal, stravování, kulturní a sportovní aktivity. Areál je ukryt v krásném prostředí mladého lesa v těsné blízkosti vodní plochy a státních hranic s Německem a Polskem.  

 

   V těsné blízkosti centra města jsou tenisové kurty, kluziště. Okolí nabízí příležitost k horolezeckým aktivitám. Z fondů EU byla zbudována mezinárodní cykloturistická stezka tzv. Stezka Euroregionu NISA.

Dominantou celé oblasti je státní hrad a zámek Grabštejn ležící v samém sousedství Hrádku nad Nisou. Návštěvníkům nabízí stálé expozice, kulturní a tématické pořady, hlavně benefiční koncerty.

Hrádek nad Nisou - město v srdci Trojzemí má ve svém společenském, kulturním a sportovním kalendáři akcí pravidelně každý rok v širokém okolí známé, tradiční a také městem Liberec podporované akce jako např. "NISA, řeka, která spojuje", "Oslavy Trojzemí" , "Hrádecké rockové léto".

V nedalé blízkosti města je vodní nádrži s plochou 13 hektarů, která je rájem rybářů a vyznavačů vodních sportů.

 

 


 

Region kraje disponuje dostatečnou nabídkou univerzit, a pedagogických zařízení pro rozšířenou jazykovou vybavenost: Technická univerzita v Liberci, Hochschule Zittau, Internationales Hochschulinstitut Zittau.  

Z hlavního města Prahy vede do Liberce čtyřproudová dálnice , na kterou navazuje také čtyřproudová rychlostní komunikace, která bude do roku 2011 kompletně zbudována a zkapacitněna tak, aby vyhovovala evropským normám s napojením na německé rychlostní komunikace a na evropskou dálniční síť. Byly zavedeny mezinárodní autobusové linky spojující Hrádek s Bogatyní a Zittau.


 
Přímo v centru města Hrádek nad Nisou se nachází železniční stanice a díky železničnímu hraničnímu přechodu zajišťuje vlakové spojení do všech destinací jak v České republice, tak v Německu a Evropě.
Z pohledu pracovních aktivit obyvatel regionu je velmi důležité rychlé osobní vlakové spojení do Liberce, Zittau a Drážďan.
   

Hrádecko díky navazující Žitavské kotlině patří mezi nejteplejší lokalitu Liberecka. V Hrádku je teplých dnů výrazně více než v Liberci !!!

V dnešní době je Hrádek poklidným rozvíjejícím se městem uprostřed Trojzemí Nisa.

Hrádek nad Nisou se v posledních letech stal městem s bohatou nabídkou sportovišť. Na své si přijdou obzvlášť zájemci o tenis, minigolf a plážový volejbal.

Bydlet v Trojzemí znamená možnost poznat rozdílné tradice a zvyky tří národů, ale také objevit mnoho skutečností společných. Do sousedního Polska i Německa je to opravdu jen skok.

 

 

Nabídka je rozmanitá od menších 1kk (od 28 m2), přes několik typů 2kk, až po možnost plošně nadstandardních bytových jednotek vytvořených na Vaše přání formou spojování jednotlivých bytů, u přízemních bytů je předzahrádka.

 

Pro zájemce o realizace podnikatelských myšlenek budou připraveny komerční nebytové prostory, které bude možno upravit dle konkrétního požadavku zájemce o provozování komerční či veřejnosti prospěšné aktivity.
 Parneři projektu
   
 
   

O projektu    |    Designe a dekorace    |    O společnosti    |    Hrádek nad Nisou    |    Akce    |    Kontakty    |   
Webdesign & Development by Bitrixoid