Vítejte na stránkách společnosti Bydlení Hrádek nad Nisou, s.r.o. Dovolte nám představit nabídku bytů v projektu Nové byty Hrádek nad Nisou.
O PROJEKTU DESIGNE A DEKORACE O SPOLEČNOSTI FOTOGALERIE NABÍDKA BYTŮ PARKOVÁNÍ KOMERČNÍ PROSTORY VÝSTAVBA DOMŮ NA KLÍČ KONTAKTY

 

Více informací k nominaci

Standarní vybavení

Jak může vypadat Váš byt

Dostupnost Hrádku nad Nisou

Byty s předzahrádkou

Jak probíhá proces koupě bytové jednotky?

Tipy, rady, návody

Financování bydlení

Město Hrádek nad Nisou

 

 

Jak probíhá koupě bytu

je to jen pár kroků, žádná birokracie :)


Níže Vám uvádíme seznam kroků které Vás vedou k získání vlastního bydlení za bezkonkurenční ceny.


 

Po výběru konkrétního bytu a rozhodnutí o koupi bytové jednotky dochází k podpisu Rezervační smlouvy s prodejcem projektu či zástupcem developerské společnosti.

 

5 dní po podpisu Rezervační smlouvy je splatná rezervační jistina ve výši 50.000,- Kč . V případě, že klient nebude mít hotovost ve výši 50.000,- Kč možnost uhradit v jedné splátce, bude pro budoucího kupujícího připraven individuální splátkový kalendář pro úhradu rezervačního poplatku (například 2 splátky).

Chceme vyjít zájemcům vstříc.

 

Rezervační jistina je zálohou na kupní cenu bytové jednotky.

 

Do 30 dní od podpisu Rezervační smlouvy dochází k podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

 

O dalších krocích Vás bude dále průběžně informovat v návaznosti na jednání a požadavky partnerských bankovních institucí.

 

Nabídka je rozmanitá od menších 1kk (od 28 m2), přes několik typů 2kk, až po možnost plošně nadstandardních bytových jednotek vytvořených na Vaše přání formou spojování jednotlivých bytů, u přízemních bytů je předzahrádka.

 

Pro zájemce o realizace podnikatelských myšlenek budou připraveny komerční nebytové prostory, které bude možno upravit dle konkrétního požadavku zájemce o provozování komerční či veřejnosti prospěšné aktivity.
 Parneři projektu
   
 
   

O projektu    |    Designe a dekorace    |    O společnosti    |    Hrádek nad Nisou    |    Akce    |    Kontakty    |   
Webdesign & Development by Bitrixoid