Vítejte na stránkách společnosti Bydlení Hrádek nad Nisou, s.r.o. Dovolte nám představit nabídku bytů v projektu Nové byty Hrádek nad Nisou.
O PROJEKTU DESIGNE A DEKORACE O SPOLEČNOSTI FOTOGALERIE NABÍDKA BYTŮ PARKOVÁNÍ KOMERČNÍ PROSTORY VÝSTAVBA DOMŮ NA KLÍČ KONTAKTY

 

Více informací k nominaci

Standarní vybavení

Jak může vypadat Váš byt

Dostupnost Hrádku nad Nisou

Byty s předzahrádkou

Jak probíhá proces koupě bytové jednotky?

Tipy, rady, návody

Financování bydlení

Město Hrádek nad Nisou

 

 

Tipy, rady návody

přinášíme Vám tipy a rady, které Vám pomohou při rozhodování

 

Na této stránce Vám bude pravidelně přinášet nové a nové tipy a rady z oblasti bydlení. Nedávno mnoho lidí poškodili povodně, vláda den co den přináší různé návrhy jak pomoci lidem, financování bankami se neustále mění. Tipy se budeme snažit přinášet vždy se zajímavými informacemi, které Vám pomohou se zorientovat v oblasti bydlení.

 


Tip 1

Nejlepší pojistka na stáří – vlastní byt

„Zvlášť mladí lidé do 34 let pokládají za správné řešit zajištění na stáří pořízením vlastní nemovitosti. Máme zkušenosti z naší mateřské centrály Bausparkasse Schwäbisch Hall v Německu, kde už je stavební spoření propojeno se zajištěním na stáří. Pokud bydlíte ve vlastní nemovitosti, tak po odchodu do penze máte de facto o jednu třetinu vyšší důchod, protože takovou částku byste jinak museli dát za nájem,“ řekl Právu šéf komunikace Rostislav Trávníček z Českomoravské stavební spořitelny Liška, která je lídrem trhu stavebního spoření.

 

Tip 2

Lokalita nové bytové výstavby developerského projektu Nové Byty Hrádek v Hrádku nad Nisou je absolutně mimo záplavovou oblast. Realizace novostavby se připravuje v části města Hrádku nad Nisou u centra města, kde stál několik staletí zpět Starý Dvůr - hospodářská budova Starého Statku.

 

Nabídka je rozmanitá od menších 1kk (od 28 m2), přes několik typů 2kk, až po možnost plošně nadstandardních bytových jednotek vytvořených na Vaše přání formou spojování jednotlivých bytů, u přízemních bytů je předzahrádka.

 

Pro zájemce o realizace podnikatelských myšlenek budou připraveny komerční nebytové prostory, které bude možno upravit dle konkrétního požadavku zájemce o provozování komerční či veřejnosti prospěšné aktivity.
 Parneři projektu
   
 
   

O projektu    |    Designe a dekorace    |    O společnosti    |    Hrádek nad Nisou    |    Akce    |    Kontakty    |   
Webdesign & Development by Bitrixoid